Chci ho získat zpět

Rozešli jste se a pořád Vám vrtá hlavou proč? Manžel nebo přítel odešel, vlastně jen kvůli malichernosti. Ráda byste dala vše dohromady, jak to bylo dřív? Otázka chci ho získat zpět je pak na programu dne, jak tedy na věc jít?

Pokud si v něčem nevíte rady, snadno Vám podáme pomocnou ruku. Postačí si jen objednat naši brožurku, kde je spoustu cenných rad, kterak se popasovat se znovudobýváním Vašeho ex. Jediné kliknutí myši a tato příručka je Vaše! A nebojte se, že by snad nebyla dostatečně erudovaná, dělali na ní totiž přední psychologové, kteří jsou odborníky každým coulem. Rozhodně její koupí neprohloupíte, můžete jen získat!

Takže jak na to? Inu, to máte tak – nejlepší taktika – pomalu ale jistě. Nesmíte být hr, protože v takovém případě svého bývalého přinejmenším vyplašíte, přinejhorším však navždy odradíte, to je člověk od člověka různé. Každopádně se vyleká a nebude chtít přijít na osobní schůzku, jíž si s ním chcete domluvit. Začněte pomalu, asi měsíc od rozchodu, že si chcete promluvit. A to zcela v pohodě, klidu, míru, bez výčitek a hádek, nezávazně. O čemkoliv. To bude mít větší šanci na úspěch než to, že vlastně chcete probírat jen a pouze rozchod, kdo by o tohle stál, že?

Chci ho získat zpět a nedaří se? Asi potom nemáte úplně nejvhodnější taktiku. Chce to nic neuspěchat, být velmi milá a přívětivá. Na osobní schůzce nedávejte najevo, jak jste rozchodem rozhozená, muž by určitě ztratil nervy nebo Vás litoval – a v takových případech se nikdo vracet zpátky určitě nechce. Zamyslete se také nad tím, proč jste se vlastně rozešli? Byl důvod oprávněný a velký, jako je třeba nevěra? Nebo šlo jen o drobné nedorozumění, které vzkypělo v něco většího a už to jednoho z Vás přestalo tak trošku bavit? Je velmi důležité se zamyslet, navíc i kvůli tomu, že na rozchodu často nesou vinu oba partneři, byť jeden více a druhý méně.

Všechny z Vás, které neví tak docela, jak na věc, mohou využít naši skvělou příručku plnou desítek skvělých rad! Objednáte ji jediným kliknutím myši, je to totiž e-příručka, nic Vám nepřijde poštou, neplatíte poštovné, stačí si jen pročíst online nebo i vytisknout. Od teď už budete vědět, jak svého ex přilákat zpět.

Zkuste bývalý protějšek donutit trošku vzpomínat. Na schůzce zcela nezávazně načněte nějaké společné téma, jak jste byli na té či oné dovolené, zažili to a ono, jak to bylo krásné a že je škoda, když věci nejdou vzít zpět a zastavit čas. Vzpomínky jsou silná zbraň – a navíc Vaše zbraň, takže se nebojte je použít. Rozhodně neděláte nic špatného. Muž totiž musí mít představu takovou, že se k Vám vlastně chtěl vrátit sám, vymyslel to vlastní hlavou. Potom máte napůl vyhráno…

Žádná stíhačka, žádné hysterické scény, když ho někde uvidíte s jinou. To je přesně to, co obě strany ani náhodou nespojí, ale spíše ještě více rozdělí. A bývalý si možná řekne – ještě že už s touhle nejsem…