Jak dostat zpátky svého ex

Z rozchodu nebývá příjemně asi vůbec nikomu, o tom je snad zbytečné zapřádat jakoukoliv řeč. Ale když se z něj po pár dnech trošku dostanete, tak se začnete zaobírat jednou zásadní myšlenkou. A sice – jak dostat zpátky svého ex? Stále Vám na něm záleží, chcete jej zpět pro sebe. A musíte zabojovat, jinak byste si to prostě vyčítala do smrti. Snadná pomoc, začněte a bojujte! A nemusíte na to být tak docela sami. Proč?

Zkuste si pročíst naši malou brožurku, která je napěchována užitečnými radami, jak to všechno ustát a vydržet – a získat zpět svého milého. Spoustu zajímavých postřehů, které inspirují a dodají novou krev do žil. Brožurka Vás upozorní na to, co děláte špatně a jemně usměrní. Vždyť přeci nikdo učený z nebe nespadl, no ne?

Jak dostat zpět svého ex? Existuje mnoho variací a způsobů na tuto formu svádění a každá žena to rozhodně dělá trošku jinak. V zásadě se ale musíte vyvarovat některých věcí, se kterými na svého bývalého přítele nebo manžela rozhodně nechoďte. A ano, tušíte správně, jedná se o psychický nátlak, různé formy agresivity a tak podobně. Musíte být sama sebou, hysterické záchvaty tu prostě nemají šanci a už vůbec ne nějaké scény, kterým dáváte najevo, jak Vám celá ta situace kolem rozchodu mimořádně hnula žlučí. Nesmíte být agresivní a oživovat hádky z minulosti, které stejně tak nějak vůbec nic nevyřešily a spíš přiostřily napětí mezi Vámi dvěma. Naopak – snažte se být tou, do které se v minulosti zamiloval. To bude asi lepší řešení, než jakékoliv jiné…

Za každou cenu si udržujte pozitivní přístup. Jak dostat zpátky svého ex? Inu, prostě tím, že budete nad věcí, není jiné rady. Nikoho nepomlouvejte, užívejte si svůj dosavadní život naplno a neseďte v koutě jako hromádka neštěstí, obzvláště tam, kde by Vás mohl bývalý přítel nebo manžel případně vidět. Neodpovídejte na jeho případné dotěrné poznámky, jinak vzplane hádka první kategorie, tedy opět něco, co vlastně nikdo nechce. A nepovídejte si s jeho kamarády nebo kamarádkami, jak se zachoval, okamžitě by se to dozvěděl! Nemstěte se, buďte svá a v klidu, pokud to jen trochu jde.

Žádná přehnaná péče o vzhled, ale změnit účes také jistě nebude od věci. Když budete třeba na nějakém večírku, měl by Vás právě on pozdravit jako první, a pokud možno, nikdy ne naopak. Snažte se být pozitivní, ačkoliv Vám není zrovna do smíchu, rozdávejte úsměv všude kolem. Jak alespoň tvrdí četné průzkumy, muži mají rádi veselé dívky, které jsou zároveň i vtipné. O ledovou královnu a chudinku nebude určitě nikdo stát.

Muži také milují ženy, které jsou opravdu ženami. Nezapomínejte ani na to, že více než polovina rozchodů nevede k tomu, že by ten, kdo se rozchází, nakonec ve finále dosáhl svého štěstí. Bývá tomu právě naopak, cítí se ještě hůře než předtím. Nevěra nebo žárlivost nikoho nepotěší, ale po čase se dají přeci jen odpustit. Takže hodně štěstí, ono to vyjde! Poraďte se s naší brožurou a uvidíte sami!