Jak ho dostat zpět

Jak získat zpátky bývalého přítele? Ano, připravte se na to, že půjde o docela těžkou záležitost, ale není důvod si myslet, že byste ji snad nezvládla! Chce to odvahu a poměrně dost času, ale výsledek nemusí být nutně negativní. Stačí si trochu věřit a otázka – jak ho dostat zpět? – může dostávat reálné obrysy.

Dobré bude také poradit se s odborníky, kteří vědí, jak na celou věc jít. Konkrétně je třeba zmínit naši brožurku, jediné kliknutí myši a můžete ji mít v rukou, je plná užitečných rad a tipů, které hodně pomohou a možná budou i takovým tím rozhodujícím jazýčkem na vahách. Zkuste to a určitě neprohloupíte!

Pokud už je tomu nějaký ten pátek, co se expřítel neozval, asi za měsíc od rozchodu, když je absence komunikace, ozvěte se mu prostě sama. Jak ho dostat zpátky? Především po drobných krocích, zaměřte se nejprve na osobní kontakt, první setkání po rozchodu bývá klíčové! Pokud se nemáte kde potkat „nenápadně“, pošlete mu prostě zprávu – SMS nebo sociální sítě. A pak vyčkejte na odpověď, ale více než domluvení schůzky touto formou určitě neřešte. Byla by to velká chyba, musíte na sto procent osobně! Navíc uvidíte, jak se někdejší protějšek na Vaše slova tváří a nebudete trnout u mailu nebo sociální sítě, než odepíše – a jestli vůbec odepíše…

Opatrně zjistěte, jaké jsou Vaše šance. Netlačte na pilu, nenechte se kamarádkami dohnat ke snaze mít okamžitě vše vyřešeno. Vztahy jsou složité a rozhodně není důvod spěchat. Muž pak dostane strach, že ho k něčemu nutíte a chováte se doslova a do písmene jako stíhačka. To nebývá dobré znamení, a to v každém případě.

Jak ho dostat zpět? Konverzujte spolu zcela nezávazně, prostě v pohodě a klidu. Dostaňte se od obecných témat k naťuknutí Vašeho vztahu, jak právě ten byl příjemný, a vzpomínejte, co jste hezkého spolu prožili. Byla jste přehnaně nepříjemná? Podvedla jste ho? Měla jste ho jako módní doplněk či ozdobu? Nedivte se, že odešel. Změnit se v takovém případě musíte být především Vy! Staňte se prostě znovu tou, do které se zamiloval, to je nejjednodušší recept na každý návrat.

Musíte dát najevo, že nejste zaseklá v minulosti, ale žijete přítomností, svými koníčky a přáteli a tak dále. Prostě žádný stesk nad rozchodem, ale smělé očekávání světlé budoucnosti! První slova, která řeknete bývalému příteli na schůzce, mají důležitost zlata a platiny dohromady. Prostě je to něco klíčového, buď uspějete, nebo se dost možná vidíte (bohužel) naposledy.

Líbila jste se bývalému v nějakém oblečení? Prostě si jej na schůzku oblečte znovu. A sejděte se na místě, na které máte oba dobré vzpomínky, třeba v oblíbené kavárně a uvidíte, co se dá všechno dělat – obvykle není všem dnům konec a dveře jsou otevřené, tak proč to nezkusit? Zjistěte si opatrně, jestli mu na Vás pořád záleží. Je to totiž neklamný znak toho, že se můžete dát znovu dohromady a bude to zase určitě hezký vztah. Nic přeci není ztraceno, potěší i sebemenší záblesk zájmu!

Naznačte mu, že jste na něj dost myslela a chcete si popovídat. Vyjádřete lítost nad tím, jak to všechno mezi Vámi dopadlo, a vyjádřete naději, že byste si o tom mohli klidně jen tak popovídat. A pozor, v neposlední řadě, dbejte na svou vizáž. Na schůzku s ex musíte přijít jako kočka, nikoliv jak šmudla. A pokud ani to nevyjde? Nezoufejte. Možná na Vás čeká někde někdo jiný, nebo spíš – určitě tomu tak je.

Pokud si nevíte rady nebo jste v těchto situacích trochu zbrklá, je tu dobré řešení. Nebojte se a požádejte o pomoc odborníky, půjde to díky jedinému kliknutí myši! Stačí si objednat naši brožurku online a hned se dozvíte, jak na věc jít. Tak hurá do toho a půl je hotovo, není proč ztrácet čas, rozmýšlejte tu nejlepší možnou strategii!