Jak ho získat zpátky

V životě to prostě čas od času přijde, nepříjemná situace, kterou nikdo nechce. Manžel Vás opustil, přítel Vás nechal pro jinou, prostě se to stalo. A jak ho získat zpátky? Především si vše důkladně promyslete, jestli to stojí za to, protože ne vždy má smysl rozbitý vztah lepit zpět. Pokud jste se ale rozešli kvůli nějaké malichernosti, nebo partnerovi odpouštíte jeho závažné provinění, rozhodně není důvod, proč to všechno nezkusit dát zase dohromady tak, jak to bylo dříve.

Pokud si nevěříte nebo nevíte, jak na věc jít, žádná potíž! Je tu naše brožurka v podání špičkových psychologů, která pomůže a poradí nejen v začátcích celé akce, ale především v jejím průběhu. Nechte si doporučit nové postupy, které zaručeně fungují a přivedou Vašeho ex zpět tam, kde ho chcete mít. Stačí jediné – kliknutí myši a samozřejmě i trochu času, protože jak známo, tyhle věci zrovna nejdou hned na první schůzce jako mávnutím kouzelného proutku!

Chce to pořádnou dávku odvahy, protože třasořitka tohle určitě nezvládne. Pokud se necítíte dobře, dejte si pár dní po rozchodu takovou malou pauzu. Pečujte o sebe, změňte účes, nechte si chutnat ve špičkové restauraci, vyrazte si někam s přáteli, prostě cokoliv si jen zamanete. Musíte se dát pořádně do pohody, protože přesvědčování Vašeho expartnera bude stát spoustu sil. Na to rozhodně nezapomínejte, není radno cokoliv podcenit.

Občas se rozpláčete a říkáte si – jak ho mám získat zpátky? Ono to přitom není tak složité, jak by se mohlo zdát na první pohled. Musíte jen napnout všechny síly v pravý čas, jinak se to říci nedá. A pozor na první setkání po rozchodu, myšleno tedy osobní – ideálně v nějaké malé útulné kavárničce, kde je absolutní klid. Bývalého partnera navíc musíte pozvat zcela nezávazně, pod nějakou záminkou, hlavně neříkejte, že chcete probírat nedávný rozchod. To by totiž takřka s jistotou nedorazil, znáte to, očekává záplavu výčitek a hněvu, ostré debaty až hádky a svůj vlastní odchod. Musíte na to jít prostě trošku jinak…

Jde o to, abyste si ujasnila, co vlastně chcete. Hodláte jít dál, lepit rozbitý vztah? Je tu samozřejmě více alternativ a potřebuje to čas na rozmyšlenou. Něco podobného se bude odehrávat i v mysli Vašeho ex, takže není důvod, abyste věc nějak uspěchala. Dejte mu také trochu času, ideální doba na první schůzku po rozchodu je zhruba doba jednoho měsíce. Později už by to bylo asi zbytečné, dříve zase nepříliš ideální, protože emoce ještě nestačily tak docela vychladnout. Na první schůzku po rozchodu přitom musíte jít se zcela chladnou hlavou, jinak to nepůjde a minimálně se zbytečně pohádáte, plus si lehce přivřete (či rovnou zabouchnete) dveře k němu. A to jistě nechcete.

Jak ho získat zpátky? Existuje spoustu vědeckých metod, které můžete ve svůj prospěch využít. Nebo také pomocí jediného kliknutí myši objednat naši brožurku a pořádně ji prostudovat. Studnice užitečných rad, tipů a triků, které zaručeně zaberou snad na každého muže. Hodí se jako inspirace, pomůže ve chvílích nejtěžších. Tak hurá do toho, byla by škoda nesáhnout po pomocné ruce, když se nabízí, no ne?

Důležité je nebýt hysterka nebo stíhačka, tím se nikam nedostanete. Věcně, mile, příjemně a také trošku asertivně, přesně tak se musíte chovat. Takže se nebojte jednat, nikdo jiný za Vás tohle neudělá. Romantické filmy lžou, je třeba, abyste vzala iniciativu do vlastních rukou a začala s kontaktem Vy, pokud se bývalý přítel či manžel k němu tak nějak nemá. Nebojte se, žádný učený z nebe nespadl, takže možná uděláte nějakou drobnou chybu v kontaktu. Ale je to lepší než nic, no ne?

Připravte se a chytněte šanci za pačesy. Oblečte se tak, jako to měl vždycky rád, určitě víte, co se mu líbí za tu dobu, co jste spolu chodili. A pak jen čekat a doufat, jako Edmond Dantes.