Jak ho získat zpět když má jinou

Rozchod nebývá nic příjemného, ale není rozhodně všem dnům konec. Jakým způsobem ale postupovat, když se tak stane kvůli někomu třetímu? Nebo jinými slovy – jak ho získat zpět, když má jinou?

Chce to obrnit se trpělivostí, protože nic v životě není zadarmo. Bude to chtít spoustu času a výsledek je nejistý, ale pokud daného muže milujete, prostě musíte obětovat vše, co zrovna můžete. Odměna pak může být vážně sladká, tak proč to nezkusit? Není co ztratit, ale jak už bylo řečeno, jde o těžký úkol.

Především ne žádné hysterické a uřvané scény, tím si nijak nepomůžete, spíše hodně uškodíte ve snaze získat bývalý protějšek zpět. Samozřejmě Vás jiná žena v jeho životě ranila, ale nesmíte to dávat takhle okatě najevo. Bývalý přítel by pak mohl mít oprávněnou domněnku, že dříve žil s jakýmsi psychopatem a zajisté by se nechtěl do něčeho podobného vracet. Chce to jednat samozřejmě s chladnou hlavou, jinak se žádného (a to ani dílčího) úspěchu nedočkáte.

Přestaňte se obviňovat z jeho rozchodu a jednejte racionálně. Zapojte rozum, začněte se pídit po důvodech, kvůli kterým Vás opustil, rozhodně je jisté, že na něco přijdete. Posilte své sebevědomí, jak to jen nejvíce jde. Nechte si u kadeřnice udělat nový účes. A po pár týdnech se dejte do znovudobývání, protože máte mnohem větší šanci ve finále uspět, čím více budete v pohodě a klidu.

Chcete radu? Nějaké tipy a triky, jak vylepšit svou taktiku? Nemusíte se ptát zrovna kamarádky, třeba by při vší úctě neporadila dobře a třeba chce Vašeho bývalého naopak pro sebe (což Vy žel nikdy nevíte). Naše příručka par excellence je ale určena pro všechny, kdo mají zájem – spoustu zajímavých postřehů ze života, které se hodí pro všechny podobné situace. Tak proč se nenechat inspirovat opravdovými profíky?

Pokud odešel a Vy ho chcete zpět, není nic snadnějšího, než vytrvat v boji. Prostě musíte, první den ho zpátky nezískáte, i kdybyste sebevíc chtěla. Chce to opravdu hodně snahy, zdravé sebevědomí a také docela dost času. Pro první schůzku zvolte ideálně neutrální půdu, je to velmi důležité, protože se přeci nebudete scházet někde v bytě, kde to opravdu sršelo problémy – úklid, názory na společný život a tak dále. Bylo by to jako sednout si na rozbušku a rovnou ji odpálit. Další hádky, úprk jednoho z přítomných a na druhé straně výčitky a pláč až do rána. Nic takového jistě nechcete, že?

Jak ho získat zpět, když má jinou? Především připomenout mu dobu ještě nedávno minulou, kdy se Vám zdál býti spokojeným. Stejně jako ženy, i muži dají na sílu vzpomínek, která je někdy opravdu velká. A možná není v novém vztahu tak spokojený, jak si vlastně původně představoval. Lidé mají obecně pocit, že jim ve vztahu něco chybí. A podle statistik nadpoloviční většina rozchodů nevede k tomu, že by byli lidé šťastní s někým jiným. Takže Vás možná původně poslal k šípku, ale vše si může celkem snadno rozmyslet. Stačí jen vědět, jak na něj. A pokud jste spolu dříve chodili, nikdo jiný by to neměl vědět tak dobře, jako právě Vy.

Bývalému rozhodně poskytněte trochu času. Většinou se on sám ozve jako první. Nenahánějte, nebuďte stíhačka, žádné hysterické scény také nejsou vůbec zapotřebí. Pomalu a jistě, postupujte po maličkých krůčcích. Doprošování nemá cenu, na to muž neuslyší – a priori se dá říct, že vůbec žádný, tak to ani nezkoušejte. K rozhodnutí nikoho netlačte, je zcela svobodné a jak známo – muž si musí myslet, že návrat k Vám pochází z jeho hlavy. Rozumná žena už si bude vědět rady, no ne?

Chcete poradit nebo povzbudit? Libo trochu energie do žil? Zkuste naši příručku, kde se dozvíte řadu užitečných věcí, které pomohou ve svádění bývalého přítele. Kdo chce vrátit čas, měl by se právě tady inspirovat. Autory příručky jsou zkušení psychologové, kteří rozhodně vědí, jak na věc. Znají lidské povahy a různé aspekty a zákoutí lidských myslí, což se Vám určitě hodí!