Jak ho získat zpět? Objevte tajemné kouzlo!

Po rozchodu není nikomu jistě do zpěvu, zvláště pokud je dotyčný tím, kdo byl opuštěn. Všechno se ale dá zvrátit a nemusíte hned malovat čerta na zeď? Jak ho získat zpět kouzlo, zajímá Vás to? Račte čísti dále, dozvíte se spoustu zajímavých informací a navíc přidáme k dobru tip na skvělou literaturu, která pomůže a poradí.

Především bude zapotřebí spoustu sil, takže ty je třeba v první řadě nabrat – a to kdekoliv je to jen možné. Nabijte se energií při pokecu s přáteli u piva, zajděte na koncert oblíbené hudební formace, užívejte si života a dávejte se trochu do kupy, ono to pomalu půjde. Musíte zabrat, protože právě teď je důležité období – připravujete se na znovuzískání bývalého partnera.

Nevíte si tak nějak rady, tápete v sociálních sférách? Nebojte se, je tu zajímavé řešení, které opravdu oceníte. Psychologické postupy a triky, o kterých je známo, že fungují prakticky na každého z nás, tak proč ne na Vašeho ex? Inspirace navíc nikdy nikomu neuškodila, takže přečíst si podrobnou příručku určitě nebude od věci.

Především to chce promyšlený plán, který musíte osnovat docela dlouho. Prostě svého expartnera znovu ulovit, jiná cesta nevede. Asi měsíc po rozchodu, pokud ještě nejste kvůli něčemu v kontaktu, se mu ozvěte a dejte najevo, že byste uvítala osobní setkání. A rozhodně neříkejte, že chcete probírat rozchod a vše kolem něj, to není dobrá vizitka – bývalý partner očekává přinejmenším záplavu výčitek a tak dále, tohle prostě nepřijme. Musí jít o nezávazný kontakt, něco probrat, prostě cokoliv…

Konverzace bude pomalu plynout a můžete začít pozvolna s drobným nátlakem. Jak Vám spolu bylo dobře? Kde jste všude byli? A kvůli jaké malichernosti jste se to vlastně rozešli? Právě tak musíte zapůsobit, jemně a přesto cíleně, protože když donutíte muže vzpomínat, je napůl vyhráno!

Jak ho získat zpátky kouzla? Můžete samozřejmě zapálit svíčku a existuje i spoustu esoterických pomůcek na toto téma, ale nejde spíše jen o takový placebo efekt? Může to být podpora, to zajisté ano, ale především musíte jednat – to za Vás nikdo a nikde neobstará. Pokud se budete spoléhat jen na čáry a kouzla, jistojistě to nevyjde. Bohužel, takhle mezilidské vztahy v naší epoše nefungují.

Jak ho získat zpět kouzlo, aneb opět ve dvou. Kdo by byl rád někdy sám, že? To je přeci lidem naprosto nepřirozené. Nesmíte spěchat, tohle jde opravdu pomalu a pozvolna. Zvláště pokud jste udělala ve vztahu závažnou chybu, kterou je třeba nevěra. Taková věc se těžko odpouští a musíte počítat s dlouhotrvajícím maratonem, který ale nakonec může být samozřejmě úspěšný. Stačí jen dodržet pár základních věcí – nebýt hysterka, stíhačka a jednat mile a přívětivě. Po čase neodolá žádný muž, i kdyby to měl být ten bývalý. A budete mít znovu, co jste chtěla. Předtím to ale chce důkladně promyslet, zda se vůbec k sobě vracet – závisí také od toho, proč jste se rozešli. Když to byla malichernost, tak určitě škoda nezkusit nastavit zpětný chod, že?