Jak získat zpátky ex

Je jasné, že po rozchodu se nikdo z nás necítí tak docela dobře. Výčitky svědomí, možná i záplavy slz a deprese, to je prostě na denním pořádku krátce poté. Ale pak se začne do mysli vkrádat důležité myšlenka – co kdyby to bylo všechno jako dřív. Takže jak získat zpátky ex? Půjde to po malých krůčcích, ale nikde není psáno, že absolutně nemáte šanci. Stačí jen dodržovat pár základních bodů a pokusit se, aby bylo vše zase ve starých kolejích. Máte přeci nárok to zkusit, zákony to nezakazují, no ne?

Obrňte se tedy trpělivostí a pozvěte bývalého partnera či bývalou partnerku, přibližně měsíc po rozchodu, na nezávaznou schůzku. Vymyslete si zástupný důvod, rozhodně nechcete zpětně řešit Váš vztah! Tohle musí jít naprosto nenásilně, jinak se prostě jen tak nesetkáte, hlavně, pokud byl rozchod za poněkud bouřlivých okolností.

Máte spoustu možností – poradit se s přáteli, dát důvěru rodičům. Ale co takhle poprosit o pomoc skutečné odborníky, studované psychology? Rady, které rozhodně padnou na úrodnou půdu, jasně sepsané, zřetelně vyjevené. Seznamte se s naší brožurkou, jíž můžete mít k dispozici online po jediném kliknutí plastového hlodavce!

Na schůzce, kterou si domluvíte, je třeba zůstat v klidu a nebýt agresivní. Chce to milý a přátelský přístup, ničím jiným neuspějete. Neosočujte z ničeho svého či svou ex, stejně jako nehaňte toho, koho si případně mezitím našli, je to přeci jejich volba a mají na ni přeci plné právo, jako Vy na to svou. Takže – jak dostat ex zpátky? Pomalu a jemně, doslova s klidem anglického gentlemana.

Nesmíte se chovat jako roztrpčená troska, takhle úspěch prostě nepřichází. Jednejte asertivně, ale přesto zdvořile. Žádné zoufalé chování prostě nemá a nesmí mít šanci. Kdybyste vydírali, je jasné, že se úspěch dostaví jen zčásti – partner nebo partnerka zase brzy odejde, protože se vše vrátí do starých kolejí. Musíte tedy rozhodně uspět pozitivní cestou!

Jak dostat ex zpět? Rozhodně nenásilně! Pozvěte jej na schůzku a jen tak nezávazně konverzujte, postupně se dostaňte k tomu, jak Vám bylo společně skoro vždycky dobře, a vzpomeňte nějaké hezké chvíle z Vašeho společného soužití. Chovejte se naprosto přirozeně, nedolézejte, nesnažte se tolik zavděčovat. Všechno jde pomalu, ale přesto podle plánu. Řiďte se starým známým antickým heslem – spěchej pomalu! To bude totiž to nejlepší, co v dané chvíli můžete vůbec udělat.

Na schůzku mezi čtyřma očima si také vyberte správné místo a čas, i o tom je totiž samozřejmě umění svádění. Omluvte se za své minulé chyby a vyjádřete přání a snahu se zlepšit. Chce to upřímnost, vyjevit snahu, že všechno vynahradíte. Žádná nervozita, žádné nářky. Musíte se dát před první schůzkou naprosto do pohody a teprve potom začít jednat, na tohle určitě nezapomínejte – je to takový úkol číslo jedna.

Jak získat zpátky ex? Neopakujte své chyby a začněte prostě znovu! Buďte zase sama sebou, z minulosti se poučte a snažte se být znovu tím nebo tou, kteří poprvé vzbudili zájem bývalého protějšku. Berte to jako začátek nového vztahu, ne pokračování toho někdejšího.