Jak získat zpět lásku muže

Rozešla jste se a teď Vás to hodně trápí a mrzí. Není divu, rozchody nebývají zrovna nic zábavného nebo veselého, ale se vším se přeci jen dá něco dělat. Jak získat zpět lásku muže? Nemusíte mít po ruce zaklínadla, kouzla nebo třeba tarotové karty. Postačí notná dávka důvtipu a elegance, samozřejmě také rozhodnosti a naopak absence negativního přístupu, hysteričnosti a agresivity. Takže hurá na věc!

Jak získat zpět jeho lásku? Půjde to těžko, ale nic není nemožné, na to vezměte jed! Začít musíte totiž opravdu mimořádně opatrně, jinak vše pokazíte. V první řadě dejte expartnerovi trochu času, třeba pár týdnů (odborníci často doporučují jednoměsíční lhůtu naprostého klidu, ideálně bez kontaktu a potkávání se, pokud to jen trochu jde, nutné totiž je si poněkud pročistit hlavu). Dělejte v mezičase všechno, co máte opravdu ráda. Zajděte si ke kadeřnici, rozmazlujte se ve vířivce, zkuste začít hrát nějaký nový sport. Vyrazte ven s přáteli a na nikoho se neohlížejte, je třeba se trochu provětrat mezi lidmi a přijít na nové myšlenky, nebo snad ne? V opačném případě hrozí deprese, deprese rovná se alkohol a pak už je to zamotaný kruh, ze kterého je jen těžko cesta zpět – nemalujme však samozřejmě hned čerta na zeď!

Chcete dobrou radu? Zkuste naši brožurku, ve které je prostě všechno. Taková Bible vztahů! Spoustu rad, jak získat zpátky svého expartnera, které opravdu zabírají. Aby také ne, když je dávali dohromady naši přední psychologové! Na takové odborníky se můžete spolehnout, naše rady můžete mít u sebe jediným kliknutím myši. Takže proč ještě váhat?

Jak to udělat, aby o Vás zase stál? Zkuste zapracovat na svém sebevědomí a uvidíte ten výsledek! Myslete pozitivně, buďte trochu asertivní a v neposlední řadě spokojená se svým vzhledem. Pravidelně cvičte, abyste si udržela fyzickou a duševní sílu a rovnováhu. Je to velmi důležité, tak hurá do toho! Práce na sobě samotných je to nejcennější, co si dnes můžete dopřát. Automaticky tak vyzráváte a – který muž by netoužil po vyzrálé a spokojené ženě, která je soběstačná a hrdá? Naopak, bude ji vždycky obdivovat, i kdyby to sám nepřiznal.

Jak získat zpět lásku muže? Buďte elegantnější, je to taková forma dospělosti. Opravdu každý muž chce ženu, která dokáže ovládat svoje emoce, být tedy dostatečně dospělá. Menší výstřih neuškodí, ale neberte si nic těsného nebo to, co odhaluje mnoho z Vašich křivek, působilo by to tak trochu lacině, no ne?

Dejte také expartnerovi najevo, že se máte výborně. Neměla byste nic podobného předstírat. Hodně se smějte a ukažte, že se mezi svými přáteli dobře bavíte – a to dokonce i bez něj, bude trošku přeci jen žárlit. Určitě to bude lepší, než aby Vás viděl jako trosku, která se po rozchodu s ním vysloveně rozsypala. To by se nechtěl vracet asi vůbec nikdo, něco podobného je ale jistě nanejvýš jasné. Ex uvidí, že se dobře bavíte a přijdete mu fajn. Rozhodně se pak nebude bránit sejít se osobně, a to je první malý krůček ke konečnému vítězství pro Vás!