Jak jej získat zpět?

Rozchod s partnerem patří mezi ty méně příjemné životní zkušenosti. Poté, co se vybrečíte (ano, tohle není slabost, právě naopak – klíčové je tu uvolnění emocí) je ale načase jednat. Jak jej získat zpět? To někdy nemusí být vůbec snadné, ale pokud máte pocit, že jste si s přítelem nebo manželem rozuměla, tak není od věci zkusit alespoň naťuknout možnosti, které se naskýtají. Byla by škoda jich nevyužít…

Nesmíte škemrat a ponižovat se, buďte maximálně hrdá. Když to ale situace opravdu vyžaduje, ozvěte se jako první. Nic tím nezkazíte, můžete naopak jen získat – a to je lákavá představa, no ne? Po zhruba měsíci od rozchodu není od věci pozvat bývalý protějšek nezávazně na kus řeči. Vymyslete si jakýkoliv důvod než ten, že byste ráda řešila právě to, proč jste se rozešli a tak dále. Musí to vypadat zcela nevinně, jinak muže odradíte a vymyslí si nějakou zástupnou událost, kvůli které se nemůže dostavit.

Pokud nemáte dost sil na to začít akci „Opět ve dvou“, bude potřeba si trochu odpočinout a načerpat novou energii. Buďte si jistá, že ex udělá vlastně totéž, i kdyby to nebylo plánované. Po rozchodu potřebuje každý trochu pročistit hlavu. Vyjděte si ven s přáteli nebo odjeďte na pár dnů na chatu či k rodičům, cokoliv co je jen potřeba pro to, abyste se cítila lépe.

Nevíte, jak jít na věc? Není nic snazšího, než se poradit s odbornou brožurkou, kterou pro Vás máme k dispozici. Jediné kliknutí myši a je Vaše! Snadná inspirace, rady, jak udeřit hřebíček přímo na hlavičku a vyhrát hlavní cenu. Vyzkoušejte to také, minimálně se obohatíte o cenné zkušenosti, které jsou doslova a do písmene k nezaplacení!

Jak jej získat zpátky? Půjde to prostě pomalu, s tím se smiřte. Námluvy trvají dlouho, znovudobývání ztraceného vztahu bohužel často ještě o něco déle, to se nedá nic dělat. Chce to značnou míru sebereflexe, musíte se navíc z rozchodu ještě oklepat a dát se znovu do pohody, což nebývá právě snadné.

Donuťte ho vzpomínat, to pak máte s jistotou napůl vyhráno. Vzpomínky jsou zejména Vaší osobní zbraní, zvláště, je-li těch pěkných opravdu přehršel. Mluvte o tom, jaké má skvělé rodiče a jak jste si kdysi padli do oka a byla by škoda, kdyby to prostě takhle nevyšlo. Na závěr klidně dejte pusu na rozloučenou, vždyť na tom přeci nic není!

Udělala jste nějakou chybu, nebo spíše hrubku? Nevěra? Něco jinak nepříjemného, přes co se bývalý protějšek nepřenesl? Je nejvyšší čas se omluvit, a to samozřejmě osobně, z očí do očí. Nemá cenu vyčkávat, protože v takovém případě by mohla Vašeho bývalého ulovit jiná (případně on ji). Měsíc po rozchodu je ideální doba na to, abyste se znovu sešli a nezávazně si popovídali. Když to bude v klidu, pohodě a na dlouho, tak přeci tím lépe, no ne? Nemá cenu čekat, věci se samy od sebe nevyřeší, to je možné jen v romantických filmech západní provenience. Vy naopak musíte jednat a jít si za svým, jinak neuspějete.